Geef óm de kerk, geef áán de kerk. Via Kerkbalans

20 januari 2017

Januari is elk jaar de maand van de Actie Kerkbalans, de jaarlijkse actie voor vrijwillige bijdragen ten behoeve van onze kerk. Dat is dit jaar niet anders. De actie loopt van 21 januari tot 5 februari.

Gemeenteleden krijgen in die periode een brief en een flyer thuisbezorgd, zodat zij financiële toezeggingen kunnen doen. In veel gevallen komt de bezorger van de brief en de flyer na twee weken weer langs om het formulier met de toegezegde bijdrage op te halen.

Flyer met fotocollage

Net als in voorgaande jaren krijgen gemeenteleden dus ook een flyer. Behalve informatie over de Actie Kerkbalans bevat de flyer een fotocollage van activiteiten die binnen de gemeente plaatsvinden.

Informatie
  • coördinator Kerkbalans
    Arjan Breeman
    (0181) 45 27 85