De kerk draait door in The Gate van 20/10

14 oktober 2013

De kerk draait door. Draai jij met ons mee? Dat is het thema van The Gat van zondag 20 oktober. Deze jongerendienst begint om 17.00 uur en vindt plaats in de Welkomkerk.

De kerk van nu is anders dan die van dertig jaar geleden. De muziek is anders, de sfeer is anders. Wat niet is veranderd is God. Maar wie is God?
God is onzichtbaar … of toch niet? God leren kennen is als een ontdekkingsreis. Een reis die je samen mag maken. Want samen zie je veel meer. Je wijst elkaar iets aan en deelt ervaringen uit. Zo heeft God ons en zijn Kerk ontworpen! De kerk draait dus door. Draai jij met ons mee?

Bekijk hier een filmpje over The Gate van 20 oktober:

The Gate is een jongerendienst voor 14- tot 25-jarigen met veel muziek, dans, theater en film. De viering vindt plaats in de Welkomkerk en begint om 17.00 uur. De band Deliver verleent weer medewerking, net als de dansgroep Together. En na afloop is er een gezellige afterparty, met fris, chips en snacks. Hoewel de doelgroep 14-25 jaar is, zijn ook andere leeftijden (jong en oud) van harte welkom.

Twitter
Hyves
Facebook