Denk mee over de (pastorale) toekomst van onze kerk, op donderdag 23 september

15 september 2021

De (pastorale) toekomst van onze kerk. Dat onderwerp staat centraal tijdens de thema-avond die de kerkenraad op donderdag 23 september vanaf 20.00 uur organiseert. Je bent van harte welkom om mee te denken en mee te praten.

Van twee naar één fulltime predikant

In het komende jaar staan ons grote veranderingen te wachten. Door het emeritaat van dominee Jan Schep en later dat jaar van dominee Auke Hamstra moeten wij een andere invulling geven aan het pastoraat. We gaan van twee fulltime predikanten en 0,5 kerkelijk werker terug naar één predikant en 0,5 kerkelijk werker. Daarnaast gaat dominee Hamstra in mei 2022 (alvast) verhuizen naar Bergen op Zoom. Vanuit zijn nieuwe woonplaats blijft hij zijn werk voor onze gemeente doen en is uiteraard aanwezig in Zuidland waar nodig.

Denk en praat mee

De thema-avond begint om 20.00 uur en vindt plaats in de Welkomkerk. Je bent van harte uitgenodigd om mee te denken en mee te praten.