Doe mee met de Omgekeerde Adventskalender en verras de kinderen van de Schoenendoosactie

27 november 2020

Je kent waarschijnlijk de adventskalenders wel. Dat zijn kalenders met vakjes, waarvan je er vanaf 29 november elke dag 1 mag openmaken. Zo tel je af naar Kerst. In die vakjes zit een chocolaatje of een ander presentje, zodat je in de aanloop naar Kerst elke dag verrast wordt. Dit jaar hebben we in onze gemeente ook de ‘Omgekeerde Adventskalender’. Daarbij¬†krijg je niet zelf een¬†verrassing, maar geef je die steeds aan een ander. In dit geval aan de kinderen voor wie de Actie Schoenendoos is bestemd.

Elke dag iets in de mand doen

Wie hieraan mee wil doen, krijgt een mand/tas en een kalender met daarop de artikelen die per dag in de mand/tas gedaan moeten worden. Deze worden dan net voor Kerst verzameld en overhandigd aan de organisatie van de Actie Schoenendoos, die jaarlijks allerlei spullen inzamelt voor kinderen in armere landen.

Aanmelden

We hopen zo veel mogelijk Adventskalenders uit te delen en manden/tassen te verzamelen. Doe dus mee en meld je aan bij Anneke Klavers of Marianne Nobel. Hun gegevens staan hieronder.

Informatie
  • diaconaal rentmeester, wijkdiaken
    Marianne Nobel-Warning
    (0181) 45 19 12
  • kerkelijk werker
    Anneke Klavers-Bras
    06 12 74 85 65