Dominee Auke Hamstra bevestigd als voorganger

23 maart 2015

Dominee Auke Hamstra is zondag 22 maart bevestigd als voorganger van onze gemeente. Dat gebeurde tijdens een feestelijke dienst in de Welkomkerk, waarin zowel dominee Jan Schep als zijn nieuwe collega Hamstra voorging. Met de komst van Hamstra heeft onze gemeente weer twee fulltime predikanten. Combo Deliver en organist Leen Monster verzorgden de muzikale begeleiding. Naast de gebruikelijke toespraken was er een bijzondere muzikale afscheidsgroet en verder kon iedereen na afloop van de dienst de nieuwe dominee en zijn gezin feliciteren.

Hamstra kreeg op 31 december van de kerkenraad een beroepsbrief overhandigd. Hierop antwoordde hij direct dat hij het beroep graag en van harte in ontvangst nam. Hij gaat wonen in de fraai opgeknapte pastorie aan de Raadhuisstraat.

Bekijk hier foto’s van de bevestigings- en intrededienst: