Dominee Schep in afscheidsinterview: ‘De Zuidlandse mentaliteit was in het begin even wennen.’

17 februari 2022

Op zondag 6 maart nemen dominee Jan Schep en zijn vrouw Jeannet, na bijna 19 jaar, afscheid van onze gemeente. Jan gaat met emeritaat. Ze verhuizen naar Westerbork, waar Jan ooit ook voorganger was en waar twee van hun kinderen en kleinkinderen wonen. In een interview in huis-aan-huisblad Groot Nissewaard blikken ze terug op hun werkzame leven en op de periode in Zuidland, waar hij bruggen bouwde en versterkte tussen de verschillende stromingen binnen de gemeente. “De Zuidlandse mentaliteit was in het begin even wennen. Ze draaien er hier niet omheen”, zegt Jan. 

Afscheidsavond op 4 maart

Het officiële afscheid is dus op zondag 6 maart in een dienst in de Welkomkerk. Ben je lid van onze gemeente en wil je persoonlijk afscheid nemen van Jan en Jeannet? Kom dan vrijdagavond 4 maart naar de Welkomkerk. Dan is er een gezellige afscheidsavond. Inloop vanaf 19.30 uur.