‘Een goed gesprek’ thema Startweekend en pastoraal werk

23 mei 2018

‘Een goed gesprek’. Dat is het thema van het Startweekend waarmee we het nieuwe kerkelijk jaar inluiden. De Taakgroep Pastoraat organiseert het Startweekend en ‘Een goed gesprek’ is dan ook het jaarthema van het pastorale werk. Een goed gesprek, niet alleen met elkaar maar ook met mensen van buiten onze kerk.

Startweekend op 14, 15 en 16 september

Het Startweekend is dit jaar op vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 september. Zet deze data dus alvast in je agenda. Later volgt meer informatie over wat er allemaal op het programma staat.

Salades, hartige taart en fruit verzorgen voor barbecue

Een van de programmaonderdelen is in ieder geval een barbecue. Daarover een oproep: wie wil voor deze barbecue de salades, de hartige taart en/of het gesneden fruit verzorgen? Aanmelden kan bij Anja Monteny (haar contactgegevens staan hieronder).

Informatie
  • Anja Monteny-Hoogstad
    (0181) 45 11 82