Eind januari, begin februari: jaarlijkse inzamelingsactie Kerkbalans

13 januari 2019

Eind januari en begin februari gaat de Actie Kerkbalans weer van start. De Actie Kerkbalans is de jaarlijkse inzameling van vrijwillige bijdragen ten behoeve van onze kerk. Gemeenteleden krijgen in deze periode een brief en een flyer thuisbezorgd, zodat zij financiële toezeggingen kunnen doen.

Inzameling hard nodig om kerkenwerk voort te zetten

Veel van het kerkenwerk is vrijwilligerswerk. Toch kost het kerkenwerk geld. Denk maar aan het onderhoud van de gebouwen, de energierekening en de salarissen van de predikanten. In de flyer lees je waar we het ingezamelde geld voor willen bestemmen. Eén ding is zeker: het geld is hard nodig om als gemeente te kunnen blijven doen wat we belangrijk vinden en waartoe wij geroepen zijn.

Informatie
  • coördinator Kerkbalans
    Arjan Breeman
    (0181) 45 27 85