Enquête over toekomst gemeente: veel waardering en volop nieuwe ideeën

15 mei 2021

Er is veel waardering voor de variëteit aan kerkdiensten en vooral ook voor de online diensten, 10.00 uur als aanvangstijdstip voor de zondagse morgendienst bevalt goed, aan het koffiedrinken na afloop (en aan ontmoeting in het algemeen) wordt veel belang gehecht en een nieuwe predikant is idealiter enthousiast, inspirerend, veelkleurig, helpt bij het groeien in het geloof en staat tegelijkertijd open voor ’twijfelaars en ruim gelovigen’.

Enquête: ruim 100 deelnemers

Dit en nog veel meer blijkt uit de antwoorden op de enquête ‘Denk mee over de toekomst van onze gemeente’, die eerder dit jaar via onder meer deze website werd gehouden. Ruim 100 gemeenteleden vulden de vragenlijst in. En ze kwamen behalve met waardering voor wat er allemaal is ook met tal van ideeën. De enquête werd gehouden omdat de kerkenraad zich goed wil voorbereiden op de nabije toekomst van onze gemeente, nu in 2022 beide predikanten met emeritaat gaan.

Samenvatting en alle antwoorden op een rij

Een samenvatting van de enquête, en álle antwoorden, lees je via de linkjes hieronder.