Evenementendag (za 10 nov): spelletjes, lekkernijen, tweedehands spullen, rad en grote verloting

6 november 2018

De Welkomkerk staat zaterdag 10 november tijdens de jaarlijkse Evenementendag bol van de activiteiten. Een van de attracties is het rad van avontuur, waarmee weer mooie prijzen te winnen zijn.

Oliebollen, boeken, spelletjes, schiettent en grote verloting

Daarnaast wordt er van alles verkocht, zoals bloemstukjes, oliebollen, boeken en wafels. Voor kinderen zijn er allerlei leuke spelletjes, zoals grabbelen, schminken en enveloppen trekken. Verder is er een schiettent. Een grote verloting maakt het festijn compleet. Bijbelkiosk De Parel is ook aanwezig, met allerlei mooie artikelen.

Van 14.00 tot 22.30 uur

De Evenementendag is van 14.00 tot 22.30 uur, met een pauze van 17.30 tot 19.30 uur. De opbrengst is voor het onderhoud van de gebouwen van onze gemeente.

Heb je spullen en zelfgebakken lekkernijen? Breng ze langs

Heb je spullen voor de verkoop tijdens deze Evenementendag? Breng ze dan vanaf woensdag 7 november in de kerk. Dit kan steeds tussen 09.00 en 16.00 uur. En bak je graag cakes, koek en andere zoete lekkernijen die tijdens de Evenementendag verkocht kunnen worden? Lever deze dan op de dag zelf, zaterdag 10 november dus, in bij de kerk (vanaf 08.00 uur).

Informatie
  • lid Evenementencommissie
    Karin van der Velde
    (06) 13 27 59 30