Evenementenmiddag (zaterdag 4 november): spelletjes, lekkernijen, tweedehands spullen, rad van avontuur

4 oktober 2023

De Welkomkerk staat zaterdagmiddag 4 november tussen 14.00 en 17.00 uur weer bol van de activiteiten. Dan vindt namelijk de jaarlijkse Evenementenmiddag plaats. Een van de attracties is het rad van avontuur, waarmee weer mooie prijzen te winnen zijn.

Van 14.00 tot 17.00 uur. Ook leuke spelletjes voor kinderen

Maar er is meer dan het rad van avontuur. Er wordt ook van alles verkocht, zoals bloemstukjes, oliebollen en wafels, boeken en tweedehands spullen. Verder is Bijbelkiosk De Parel met veel mooi artikelen aanwezig. Voor de kinderen zijn er allerlei leuke spelletjes. En natuurlijk staat ook de grabbelton weer klaar. De opbrengst is voor het onderhoud van de gebouwen van onze gemeente.

Heb je nog spullen? Breng ze langs

Heb je nog bruikbare, tweedehands spullen voor de verkoop tijdens deze Evenementenmiddag? Breng ze dan vanaf woensdag 1 november in de kerk. Dit kan steeds tussen 09.00 en 16.00 uur.