Geven via een app op je telefoon. Het kan vanaf 15 december tijdens de gewone collectes in de kerk

11 december 2019

De collectemuntjes zijn er nog gewoon. En ook contant geld mag nog steeds. Maar vanaf 15 december kunnen we tijdens onze kerkdiensten ook via een app op de telefoon geld geven. Die app is de GIVT-app en hij werkt heel eenvoudig. Als je de app hebt gedownload en je hebt je geregistreerd, tik je het bedrag dat je wilt geven in en hou je je telefoon heel even boven de collectezak. Via een button ín die zak wordt het bedrag overgemaakt.

Ook luisteraars naar kerkdiensten kunnen geven met de GIVT-app

De app maakt het ook mogelijk om op afstand aan de kerk te geven. Dan kies je gewoon de optie ‘Protestantse Gem. te Zuidland’ en maak je het gewenste bedrag over. Dus ook mensen die thuis een dienst beluisteren, kunnen aan de collecte meedoen. Voorlopig zijn alleen de collectezakken in de Welkomkerk uitgerust met de speciale button. De collectezakken in de Dorpskerk dus nog niet. Maar voor diensten in de Dorpskerk kun je altijd geld geven alsof je ‘op afstand’ geeft.

In dit filmpje wordt kort uitgelegd hoe de GIVT-app werkt:

Meer weten?

Wil je nog meer over de GIVT-app weten? Kijk dan op de pagina Geven met GIVT, elders op deze website.

Informatie
  • Techniek Team, werkgroep Communicatie
    Matthijs de Vroed