In kleine kring praten over geloof, leven en samen-zijn. Doe mee met de HuisKamerGesprekken

1 februari 2024

In kleine kring, in een huiselijke setting, en op een ongedwongen manier iets van ons leven, onze gedachten, onze ervaringen en ons geloof met elkaar delen. En samen nadenken over wat het geloof voor ons dagelijks leven en onze kerkelijke gemeente betekent. Dat is wat er tijdens de HuisKamerGesprekken gebeurt. Ook dit jaar organiseren we deze bijeenkomsten weer, op diverse middagen en avonden in februari en maart. Het thema is: ‘Ga mee!’. Heb je interesse om een van deze bijeenkomsten te bezoeken? Geef je dan op. 

Dagen en tijden HuisKamerGesprekken

De HuisKamerGesprekken duren steeds ongeveer twee uur. Ze vinden plaats op de volgende dagen en tijden:

 • Maandag 26 februari (20.00-22.00 uur)
 • Dinsdag 27 februari (20.00-22.00 uur)
 • Donderdag 29 februari (14.00-16.00 uur)
 • Donderdag 29 februari (20.00-22.00 uur)
 • Maandag 4 maart (20.00-22.00 uur)
 • Woensdag 6 maart (20.00-22.00 uur)
 • Maandag 11 maart (14.00-16.00 uur)
 • Maandag 11 maart (20.00-22.00 uur)

Bij gemeenteleden thuis, misschien wel bij jou

Het zou mooi zijn als zich mensen van allerlei leeftijden aanmelden, zodat er mooie, gemêleerde groepen ontstaan. De bijeenkomsten vinden bij voorkeur plaats bij gemeenteleden thuis, vandaar de naam ‘HuisKamerGesprekken’. Als het bij jou thuis kan, geef dat dan even aan bij je aanmelding.

Met de auto halen en brengen

Als je niet meer zo goed ter been bent of niet alleen in het donker over straat wilt, laat ons dat dan bij opgave even weten, dan komen wij je met de auto ophalen en brengen je weer thuis. Geen probleem!

Aanmelden uiterlijk vrijdag 16 februari, ook introducés welkom

Aanmelden kan tot en met vrijdag 16 februari bij Jasper Monster (zijn contact gegevens staan hieronder). Geef bij je aanmelding aan welke datum en tijd je voorkeur heeft en met hoeveel mensen je komt. Je mag uiteraard altijd iemand meenemen die geen gemeentelid is.
Als de bijeenkomst bij jou thuis kan plaatsvinden of als je vervoer nodig hebt, geef dat dan ook even aan.

Informatie
 • coördintaor HuisKamerGesprekken
  Jasper Monster
  (06) 51 66 20 03