Kennismaking en verkiezing voorgedragen predikant tijdens Gemeenteavond, maandag 16 mei

5 mei 2022

De kerkenraad heeft onlangs ingestemd met het unanieme advies van de beroepingscommissie om een nieuwe predikant voor onze gemeente voor te dragen. Op de Gemeenteavond van maandag 16 mei in de Welkomkerk zal hij zich voorstellen en kun je hem vragen stellen. Daarna vindt de verkiezing plaats. Als je lid bent van onze gemeente ben je van harte welkom. De aanvang: 19.30 uur.

Nieuwsbrief

De agenda en extra informatie over de voorgedragen predikant wordt zondag 8 mei via een nieuwsbrief uitgedeeld in beide kerkgebouwen en is ook rondgestuurd via e-mail. Heb je die mail niet ontvangen, neem dan contact op met scriba Sjanie de Leeuw van Weenen-Kweekel. Haar gegevens staan hieronder.

Informatie
  • ouderling
    Sjanie de Leeuw van Weenen-Kweekel