Na veertig jaar een nieuw liedboek

21 mei 2013

Afgelopen zaterdag, 25 mei, is het nieuwe liedboek gepresenteerd. Dat gebeurde in Monnickendam. De presentatie was precies veertig jaar na het uitkomen van het Liedboek voor de kerken uit 1973. De Protestantse Kerk in Nederland heeft, samen met andere kerken, aan de Interkerkelijke Stichting voor het Kerklied (ISK) de opdracht gegeven om het nieuwe liedboek samen te stellen.

Dit betekent niet dat wij, in onze gemeente, voortaan elke week uit dit liedboek gaan zingen. Wel hebben we een exemplaar aangeschaft zodat we ons in de inhoud kunnen verdiepen. De taakgroep Eredienst zal uiteindelijk aan de kerkenraad advies uitbrengen over de invoering van dit liedboek in onze gemeente.

Op de boekenplank liggen diverse folders, een bestelformulier en promotiemateriaal. Dit kunt u meenemen.

Meer informatie
www.liedboek.nl