Opvoeden met het geloof? Kom voor inspiratie naar de Welkomdienst op zondag 20/8

12 augustus 2017

Hoe pas je het Goede toe in de (geloofs)opvoeding van je kinderen? Waar loop je tegenaan? En hoe kunnen we elkaar helpen? Dit soort vragen staat centraal tijdens de Welkomdienst van zondag 20 augustus in de Welkomkerk. Het thema is dan ook: ‘Goed opgevoed?!’.  De aanvang is 11.00 uur. De koffie staat klaar om 10.15 uur. Iedereen is van harte welkom. Ook na de dienst is er koffie en wat lekkers.

Geschikt voor jong en oud

De Welkomdiensten zijn bedoeld om de erediensten in onze gemeente aantrekkelijker te maken voor jonge mensen en gezinnen. Toch is de dienst geschikt voor iedereen: jong en oud. Er is bijvoorbeeld ook ‘gewoon’ een kindernevendienst. De Welkomdienst is het resultaat van een enquête onder deze doelgroep.

Reguliere morgendienst in Dorpskerk

Voorganger in de Welkomdienst is dominee Jan Schep. In verband met deze bijzondere dienst is er geen reguliere morgendienst in de Welkomkerk. Wel in de Dorpskerk. Aanvang: 09.30 uur.

Informatie
  • predikant
    Ds. Jan Schep
    (0181) 45 24 25