Rommelmarkt levert zo’n 3.900 euro op voor onderhoud gebouwen

15 september 2019

De rommelmarkt die we zaterdag 14 september rondom de Dorpskerk organiseerden, heeft ongeveer 3.900 euro opgeleverd. Het geld is bestemd voor het onderhoud van onze kerkgebouwen en pastorie├źn.

‘Een mooi bedrag’

Betrokkenen spreken van ‘een mooi bedrag’. Het meeste geld werd opgehaald met het rad van avontuur. Dit prijzenfestijn leverde 2.700 euro op.

Wekelijkse verkoop van ‘rommel’ aan de Langeweg

De totale opbrengst van de verkoop van tweedehands spullen zal overigens veel hoger liggen. Elke woensdag verkopen vrijwilligers van onze gemeente namelijk rommelmarktspullen aan de Langeweg 3 in Zuidland. Daar kun je wekelijks tussen 09.00 en 12.00 uur bruikbare spullen kopen en aanbieden. In het najaar vindt in de Welkomkerk ook altijd de Evenementendag plaats, waarop ook geld wordt ingezameld voor het onderhoud. De totale jaaropbrengst van al deze acties wordt kort voor Kerst bekendgemaakt.