Rommelmarkt levert 4.300 euro op voor onderhoud kerkgebouwen

9 september 2018

De rommelmarkt die we zaterdag 8 september rondom de Dorpskerk organiseerden, heeft 4.300 euro opgeleverd. Het geld is bestemd voor het onderhoud van onze kerkgebouwen en pastorie├źn.

‘Een mooi bedrag’

Betrokkenen spreken van ‘een mooi bedrag’. Het meeste geld werd opgehaald met het rad van avontuur. Dit prijzenfestijn leverde 2.835 euro op.

Wekelijkse verkoop van ‘rommel’ aan de Langeweg

De totale opbrengst van de verkoop van tweedehands spullen zal overigens veel hoger liggen. Elke woensdag verkopen vrijwilligers van onze gemeente namelijk rommelmarktspullen aan de Langeweg 3 in Zuidland. Daar kun je wekelijks tussen 09.00 en 12.00 uur bruikbare spullen kopen en aanbieden. De jaaropbrengst wordt kort voor Kerst bekendgemaakt.