Schikking afscheid dominee Jan Schep

4 maart 2022

In de aanloop naar belangrijke momenten in het kerkelijk jaar zijn in onze kerken altijd liturgische schikkingen te zien. Die symboliseren de periode of het moment waar we als gemeente naartoe leven, of het thema dat in de erediensten en verkondigingen centraal staat.

Ook voor de afscheidsdienst van dominee Jan Schep op zondag 6 maart is een schikking gemaakt. Dominee Schep gaat met emeritaat.

Schikking afscheidsdienst Jan Schep (zondag 6 maart):

De uitleg bij de schikking van de afscheidsdienst:
“Deze liturgische¬†bloemschikking verbeeldt de veelkleurigheid van onze gemeente. Als voorganger heeft Jan Schep in de jaren dat hij in Zuidland werkzaam was, bruggen gebouwd en versterkt tussen de verschillende stromingen die onze gemeente rijk is.”