Schikking Belijdenisdienst (zondag 23 april 2017)

21 april 2017

In de aanloop naar belangrijke momenten in het kerkelijk jaar zijn in onze kerken altijd liturgische schikkingen te zien. Die symboliseren de periode of het moment waar we als gemeente naartoe leven, of het thema dat in de erediensten en verkondigingen centraal staat.

Ook voor de Belijdenisdienst van zondag 23 april is een schikking gemaakt.

Schikking Belijdenisdienst (zondag 23 april):

De uitleg bij de schikking van de Belijdenisdienst:
Het hart bekleed met klimop symboliseert Gods liefde en eeuwige trouw voor ons. De vijf boeketjes bloemen staan voor de vijf jongeren die vandaag hun ja-woord geven aan God, en hun weg verder willen gaan in liefde voor God. De witte rozen symboliseren de gemeente die hiervan getuige mag zijn.