Schikking bevestiging ambtsdragers (zondag 12 juni 2022)

9 juni 2022

In de aanloop naar belangrijke momenten in het kerkelijk jaar zijn in onze kerken altijd liturgische schikkingen te zien. Die symboliseren de periode of het moment waar we als gemeente naartoe leven, of het thema dat in de erediensten en verkondigingen centraal staat.

Ook voor de bevestiging van nieuwe ambtsdragers, op zondag 12 juni, is een schikking gemaakt.

Schikking bevestiging ambtsdragers (zondag 12 juni):

De tekst bij de schikking van zondag 12 juni (bevestiging ambtsdragers):
De boog met klimop symboliseert het voor altijd verbonden zijn met God en met elkaar. De rode rozen verbeelden ambtsdragers. Zij staan voor geheimhouding (sub rosa) van hetgeen hun wordt toevertrouwd. Rood is ook de kleur van de Geest die hen zal leiden. De vingerplantbladen staan symbool voor door het gedragen woeden door God. De overige bloemen/kleuren symboliseren de gemeente, die wordt ondersteund door de dragende handen van God die de ambtsdragers zullen helpen in hun werk.