Schikking Biddag (woensdag 14 maart 2018)

13 maart 2018

In de aanloop naar belangrijke momenten in het kerkelijk jaar zijn in onze kerken altijd liturgische schikkingen te zien. Die symboliseren de periode of het moment waar we als gemeente naartoe leven, of het thema dat in de erediensten en verkondigingen centraal staat.

Ook voor de traditionele Biddag voor Gewas en Arbeid, op woensdag 14 maart, is een schikking gemaakt.

Schikking Biddag (woensdag 14 maart):

De tekst bij de schikking van Biddag:
In deze dienst voor gewas en arbeid bestaat de schikking uit tulpen. De tulp is het symbool voor het gebed. De bloemen staan open naar de hemel. In deze dienst bidden we tot God om een zegen over ons werk en het gewas. De bladeren staan symbool voor onze handen, die vragen om een zegen van God. De rode kleur van de bloemen symboliseert de liefde van God voor ons.