Schikking Dankdag (6 november 2019)

6 november 2019

Tijdens en in de aanloop naar belangrijke momenten in het kerkelijk jaar zijn in onze kerken altijd liturgische schikkingen te zien. Die symboliseren de periode of het moment waar we als gemeente naartoe leven, of het thema dat in de erediensten en verkondigingen centraal staat.

Ook voor de Dankdag voor Gewas en Arbeid, op woensdag 6 november (2019), is een schikking gemaakt.

Schikking Dankdag (woensdag 6 november):

De tekst bij de schikking van Dankdag:
Gewas en arbeid kunnen heel verschillend zijn. Die verschillen zijn in de schikking gesymboliseerd door verschillende kleuren en soorten groenten. Gewas en arbeid gaan niet vanzelf en zijn niet voor iedereen gegeven.
Kun je dankbaar zijn op deze dag? We bidden voor iedereen die zorgen heeft, teleurgesteld is of verdrietig is, dat hij of zij het bij God kan brengen.