Schikking herdenking overleden gemeenteleden (zondag 21 november 2021)

20 november 2021

Tijdens en in de aanloop naar belangrijke momenten in het kerkelijk jaar zijn in onze kerken altijd liturgische schikkingen te zien. Die symboliseren de periode of het moment waar we als gemeente naartoe leven, of het thema dat in de erediensten en verkondigingen centraal staat.

Ook voor zondag 21 november 2021, toen we de gemeenteleden herdachten die in het voorbije kerkelijk jaar zijn overleden, is een schikking gemaakt.

Schikking Herdenking overledenen (zondag 21 november):

De tekst bij de schikking van de herdenking van de overleden gemeenteleden:
“In deze morgendienst op de laatste zondag van het kerkelijk jaar gedenken we die gemeenteleden die in dit jaar zijn overleden. Wij noemen hun namen en steken een kaars aan, aan het licht van de paaskaars,¬†symbool van de levende Heer bij wie we hen geborgen weten.”