Schikking Overstapdienst (zondag 11 juli)

10 juli 2021

In de aanloop naar belangrijke momenten in het kerkelijk jaar zijn in onze kerken altijd liturgische schikkingen te zien. Die symboliseren de periode of het moment waar we als gemeente naartoe leven, of het thema dat in de erediensten en verkondigingen centraal staat.

Ook voor de Overstapdienst van zondag 11 juli, voor de kinderen die van de basisschool naar het voortgezet onderwijs gaan, is een schikking gemaakt.

Schikking Overstapdienst (zondag 11 juli):

De tekst bij de schikking van de Overstapdienst:
“10 zonnebloemen symboliseren de kinderen die vandaag een grote stap zetten in hun leven, van de basisschool naar het voortgezet onderwijs. De wens van de gemeente is dat jullie steeds vol vertrouwen je op Gods liefde en vriendschap richten, zoals een zonnebloem zich richt naar de zon. Het hart met klimop symboliseert Gods vriendschap en eeuwige trouw. Ga met God en Hij zal met je zijn.”