Schikking Startdienst (zondag 18 september)

16 september 2022

In de aanloop naar belangrijke momenten in het kerkelijk jaar zijn in onze kerken altijd liturgische schikkingen te zien. Die symboliseren de periode of het moment waar we als gemeente naartoe leven, of het thema dat in de erediensten en verkondigingen centraal staat.

Ook voor de Startdienst van zondag 18 september is een schikking gemaakt.

Schikking Startdienst (zondag 18 september):

De tekst bij de schikking van de Startdienst:
“Op deze dag beginnen we aan een nieuw seizoen in onze kerk met als thema ‘Aan tafel’. Van de tafel van de Heer naar de tafel van verbinding. In de schikking zien we verschillende soorten bloemen. Iedere bloem is uniek maar met elkaar vormen ze één geheel. De schikking beeldt uit: Verbondenheid, Ontmoeting, Samen delen en Samenwerken. Met de uitnodiging: voor ieder van ons is plaats aan de tafel.”