Schikking Startdienst (zondag 19 september)

22 september 2021

In de aanloop naar belangrijke momenten in het kerkelijk jaar zijn in onze kerken altijd liturgische schikkingen te zien. Die symboliseren de periode of het moment waar we als gemeente naartoe leven, of het thema dat in de erediensten en verkondigingen centraal staat.

Ook voor de Startdienst van zondag 19 september is een schikking gemaakt.

Schikking Startdienst (zondag 19 september):

De tekst bij de schikking van de Startdienst:
“Groen is de kleur van hoop, nieuw leven, groei en toekomst. Zonnebloemen zijn gebruikt omdat de bloemen zich altijd richten naar boven, naar de zon. De zon is een beeld van God, de vader in de hemel, die zijn licht laat schijnen over alle mensen. De boog is de verbindende liefde van Gods(verbond). Handen vouwend in het centrum om zo de toekomst in te gaan.”