Sirkelslag Kids: basisschoolkinderen via spel terug naar tijd Adam en Eva

3 oktober 2021

Een spel waarin je teruggaat naar de tijd van Adam en Eva. Het wordt gespeeld op vrijdagavond 19 november in de Welkomkerk. We gaan namelijk meedoen met Sirkelslag Kids. Van 19.00 tot 21.30 uur ga je terug in de tijd. Of, als we het thema aanhouden: Terug in de toekomst.

Sirkelslag Kids: voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar

Sirkelslag Kids is bedoeld voor kinderen van de basisschool, in de leeftijdsgroep 8 tot en met 12 jaar. Door terug te gaan naar het verhaal van Adam en Eva beleven we het scheppingsverhaal via door diverse spannende en uitdagende spellen te spelen. En misschien haalt onze groep wel de hoogste score.

Aanmelden

Wil je meedoen? Geef je dan op via Peter Hoogstad. Per mail of via WhatsApp. Zijn gegevens staan hieronder.

Informatie
  • ouderling, voorzitter Taakgroep Jongeren
    Peter Hoogstad
    (06) 20 60 76 02