Spullen voor rommelmarkt? Laat ze afhalen of breng ze even langs

13 augustus 2017

Op zaterdag 9 september vindt de jaarlijkse rommelmarkt rondom de Dorpskerk weer plaats. De markt begint om 09.00 uur. Als je in Zuidland woont en spullen aan te bieden hebt, kun je tot uiterlijk vrijdag 1 september bellen met J. van der Steen (0181-451056) of R. Scheer (06-11594980 of 0181-452084). De spullen worden dan op zaterdag 2 september tussen 09.00 en 12.00 uur opgehaald. Je kunt de spullen op deze ochtend ook zelf bij de Dorpskerk brengen.

Alleen spullen die verkoopbaar zijn

Omdat we fors moeten betalen voor het weggooien van de overschotten van de rommelmarkt, accepteren we alleen spullen die verkoopbaar zijn.

Van alles te koop

De rommelmarkt vindt gelijktijdig met de jaarmarkt plaats en duurt tot 15.30 uur. Op de rommelmarkt zullen weer allerlei tweedehands spullen te koop zijn, zoals fietsen, kleding, speelgoed, elektronica, gereedschap, meubels en boeken. Ook is er weer een rad van avontuur, met allerlei leuke prijzen, zoals taarten. Voor de liefhebbers worden ook gebreide sokken verkocht.

Onderhoud gebouwen

De opbrengst van het festijn gaat naar het onderhoud van onze kerkgebouwen van pastorieƫn.

Informatie
  • coƶrdinator Rommelmarkt
    Johan van der Steen
    (0181) 45 10 56