Vandaag (woensdag 18 maart): Dag van Nationaal Gebed vanwege coronacrisis. Volg de livestream en doe mee

18 maart 2020

Vandaag, woensdag 18 maart, vindt vanwege de coronacrisis De Dag van Nationaal Gebed plaats. Deze bijzondere dag is een initiatief van de Raad van Kerken, de ChristenUnie, de EO, Groot Nieuws Radio en MissieNederland. “Gebed helpt om onze ongerustheid aan Goed over te geven”, meldt de organisatie. “Dit doen we graag met zoveel mogelijk christenen in het hele land, niet door fysieke samenkomsten maar door een ‘virtuele’ gebedsbeweging via internet en sociale media.”

Volg de Dag van Nationaal Gebed via livestream

Het programma, met diverse activiteiten tussen 09.00 en 19.00 uur, is te vinden op www.nationaalgebed.nl. Daar lees je ook meer informatie over dit initiatief. Je kunt alles volgen via de livestram hieronder.

Bekijk hier de livestream van de Dag van Nationaal Gebed:

Kerkklokken luiden tussen 19.00 en 19.15 uur

Op tal van plekken in het land zullen tussen 19.00 en 19.15 uur kerkklokken luiden. Dit gebeurt ook in onze gemeente.