Dominee Auke Hamstra gaat met pensioen. Kom afscheid nemen op vrijdagavond 25 november

9 november 2022

Dominee Auke Hamstra neemt in de kerkdienst van zondagmorgen 27 november in de Welkomkerk officieel afscheid van onze gemeente. Hij gaat met emeritaat (pensioen). Je kunt op vrijdagavond 25 november persoonlijk afscheid van hem en zijn vrouw Paula nemen.

Muzikaal en spontaan

Hoe die avond eruit zal gaan zien, is nog een verrassing. Het zal in ieder geval een spontane, muzikale bijeenkomst worden. Als je je verbonden voelt met onze gemeente en met Auke, dan ben je van harte uitgenodigd erbij te zijn en persoonlijk afscheid te nemen. De afscheidsavond is van 19.30 tot 22.00 uur en vindt plaats in zaal 5 van de Welkomkerk.

Sinds 2015

Auke is ruim zevenenhalf jaar onze predikant geweest. Zijn intrededienst was op 22 maart 2015.