Ben je alleen op Tweede Kerstdag? Kom naar de kerstlunch (met spelletjes) in de Welkomkerk

12 december 2022

Ben je alleen op Tweede Kerstdag (maandag 26 december)? En wil je graag onder de mensen zijn? Kom dan naar de kerstlunch (met spelletjes) die vrouwengroep In Hem Verbonden in de Welkomkerk organiseert. Het samenzijn is bedoeld voor iedereen die op deze dag zin heeft in een beetje gezelligheid.

Van 10.30 tot 14.00 uur

De bijeenkomst begint om 10.30 uur en eindigt rond 14.00 uur. Plaats van handeling is zaal 5 en de hal van de Welkomkerk. Op het programma staan gezelschapsspellen (bingo), koffie of thee met wat lekkers en een lunch.

Aanmelden voor 20 december

Wil je erbij zijn? Meld je dan voor 20 december aan bij Anneke Klavers. Haar gegevens staan hieronder. Er zijn geen vaste deelnamekosten. Aan iedereen wordt wel een vrijwillige bijdrage gevraagd.

Informatie
  • kerkelijk werker
    mevr. J.C. (Anneke) Klavers-Bras
    06 12 74 85 65