‘Wat is het goede?’ centrale vraag tijdens Welkomdienst van zondag 18 juni

10 juni 2017

We willen het goede dóen, en dus ook het goede dénken. Maar wat ís het goede? De Bijbel zegt daar verrassende dingen over. In de Welkomdienst van zondag 18 juni kom je er meer over te weten. Het thema is ‘Gedachten goed?!’. De aanvang is 11.00 uur. De koffie staat klaar om 10.15 uur. Iedereen is van harte welkom. Ook na de dienst is er koffie en wat lekkers.

Geschikt voor jong en oud

De Welkomdiensten zijn bedoeld om de erediensten in onze gemeente aantrekkelijker te maken voor jonge mensen en gezinnen. Toch is de dienst geschikt voor iedereen: jong en oud. Er is bijvoorbeeld ook ‘gewoon’ een kindernevendienst. De Welkomdienst is het resultaat van een enquête onder deze doelgroep.

Reguliere morgendienst in Dorpskerk

In verband met deze bijzondere dienst is er geen reguliere morgendienst in de Welkomkerk. Wel in de Dorpskerk. Aanvang: 09.30 uur.

Informatie
  • coördinator Welkomdiensten
    Rika Breeman
    (06) 20 35 61 44