Wat zegt de bijbel over vriendschap? Ontdek het tijdens de Welkomdienst op zondag 21 januari

11 januari 2018

Hoe word en blijf je een goede vriend of vriendin voor elkaar? En wat zegt de bijbel daar allemaal over? Die vragen staan centraal tijdens de Welkomdienst van zondag 21 januari in de Welkomkerk. Het thema is dan ook ‘Een goede vriend(in)?’ De aanvang is 11.00 uur. De koffie staat klaar om 10.15 uur. Iedereen is van harte welkom. Ook na de dienst is er koffie en wat lekkers.

Geschikt voor jong en oud

De Welkomdiensten zijn bedoeld om de erediensten in onze gemeente aantrekkelijker te maken voor jonge mensen en gezinnen. Toch is de dienst geschikt voor iedereen: jong en oud. Er is bijvoorbeeld ook ‘gewoon’ een kindernevendienst. De Welkomdienst is het resultaat van een enquĂȘte onder deze doelgroep.

Reguliere morgendienst in Dorpskerk

Voorganger in de Welkomdienst is dominee Jan Schep. In verband met deze bijzondere dienst is er geen reguliere morgendienst in de Welkomkerk. Wel in de Dorpskerk. Aanvang: 09.30 uur.