Zaterdag 14 september: jaarlijkse rommelmarkt rondom Dorpskerk

18 augustus 2019

Op zaterdag 14 september organiseren we weer onze jaarlijkse rommelmarkt. Het evenement vindt plaats rondom de Dorpskerk aan de Kerkstraat in Zuidland.

Aanvang rommelmarkt: 09.00 uur

De rommelmarkt begint om 09.00 uur en duurt tot 15.30 uur. Tegelijkertijd vindt elders in het dorpscentrum ook de jaarmarkt plaats. De opbrengst van de rommelmarkt gaat naar het onderhoud van onze kerkgebouwen en pastorieën.

Rad van avontuur

Een van de succesnummers op de rommelmarkt is altijd het rad van avontuur. Ook deze keer zijn met het rad vele prijzen te winnen, zoals taarten. Verder zijn er weer allerlei tweedehands spullen te koop, zoals kleding, speelgoed, elektronica, gereedschap en boeken.

Elke woensdag spullen te koop

Als je zaterdag 14 september verhinderd bent, kun je elke woensdag van 09.00 tot 12.00 uur terecht aan de Langeweg 3 in Zuidland. Daar verkopen onze vrijwilligers ook rommelmarktspullen. Heb je zelf nog bruikbare spullen, dan kun je die daar aanbieden. De inname daarvan gebeurt wel selectief. Alleen spullen die zeker nog verkoopbaar zijn, worden aangenomen.

Informatie
  • coördinator Rommelmarkt
    Johan van der Steen
    (0181) 45 10 56