Zaterdag 9 september: rommelmarkt rondom Dorpskerk

13 augustus 2017

Op zaterdag 9 september organiseren we weer de jaarlijkse rommelmarkt rondom de Dorpskerk. Het evenement vindt gelijktijdig met de jaarmarkt plaats.

Vanaf 09.00 uur

De rommelmarkt begint om 09.00 uur en duurt tot 15.30 uur. De opbrengst gaat naar het onderhoud van onze kerkgebouwen en pastorieƫn.

Rad van avontuur

Een van de succesnummers op de rommelmarkt is altijd het rad van avontuur. Ook deze keer zijn met het rad vele prijzen te winnen, zoals taarten. Verder zijn er weer allerlei tweedehands spullen te koop, zoals fietsen, kleding, speelgoed, elektronica, gereedschap, meubels en boeken. Voor de liefhebbers worden ook gebreide sokken verkocht.

Elke woensdag spullen te koop

Wie zaterdag 9 september niet kan, kan elke woensdag van 09.00 tot 12.00 uur terecht aan de Langeweg 3 in Zuidland. Daar verkopen vrijwilligers van onze kerkgemeente ook rommelmarktspullen. Wie zelf nog bruikbare spullen heeft, kan deze daar ook aanbieden. De inname daarvan gebeurt wel selectief. We accepteren alleen spullen die zeker nog verkoopbaar zijn.

Informatie
  • coƶrdinator Rommelmarkt
    Johan van der Steen
    (0181) 45 10 56