Zondag 10 maart: Welkomdienst met als thema ‘Een nieuw begin?!’

6 maart 2019

‘Een nieuw begin?!’. Dat is het thema van de Welkomdienst van zondag 10 maart in de Welkomkerk. De dienst voor jongeren en gezinnen┬ábegint om 11.00 uur. De koffie staat klaar om 10.15 uur. Iedereen is van harte welkom. Ook na de dienst is er koffie en wat lekkers.

Het is op 10 maart de eerste zondag van de Veertigdagentijd, de periode voorafgaand aan Pasen. Vandaar het thema. Spreker is Anneke Klavers. Ook zij mocht vaak opnieuw beginnen in haar leven. Daar zal ze tijdens de dienst over vertellen, waarbij ook verhalen uit de Bijbel aan de orde komen.

Geschikt voor jong en oud

De Welkomdiensten zijn bedoeld om de erediensten in onze gemeente aantrekkelijker te maken voor jonge mensen en gezinnen. Dat uit zich onder meer in de keuze voor de liedjes die gezongen worden. Toch is de dienst geschikt voor iedereen: jong en oud. Er is bijvoorbeeld ook ‘gewoon’ een kindernevendienst (BLITZ).

Reguliere morgendienst in Dorpskerk

In verband met deze bijzondere dienst is er geen reguliere morgendienst in de Welkomkerk. Wel in de Dorpskerk. Aanvang: 09.30 uur.