Zondag 11 november: Welkomdienst voor jong en oud. Thema: ‘Delen = Meer?!’

6 november 2018

‘Delen = Meer?!’. Dat is het thema van de Welkomdienst van zondag 11 november in de Welkomkerk. De dienst voor jongeren en gezinnen begint om 11.00 uur. De koffie staat klaar om 10.15 uur. Iedereen is van harte welkom. Ook na de dienst is er koffie en wat lekkers.

Geschikt voor jong en oud

De Welkomdiensten zijn bedoeld om de erediensten in onze gemeente aantrekkelijker te maken voor jonge mensen en gezinnen. Toch is de dienst geschikt voor iedereen: jong en oud. Er is bijvoorbeeld ook ‘gewoon’ een kindernevendienst (BLITZ). De Welkomdienst is het resultaat van een enquĂȘte onder deze doelgroep.

Reguliere morgendienst in Dorpskerk

Voorganger in de Welkomdienst is dominee D. Verboom uit Rijnsburg. In verband met deze bijzondere dienst is er geen reguliere morgendienst in de Welkomkerk. Wel in de Dorpskerk. Aanvang: 09.30 uur.