Zondag 14 oktober: Welkomdienst voor gezinnen en jongeren. Thema: ‘De kracht van kwetsbaarheid’

8 oktober 2018

‘De kracht van kwetsbaarheid’. Dat is het thema van de Welkomdienst van zondag 14 oktober in de Welkomkerk. De dienst voor jongeren en gezinnen begint om 11.00 uur. De koffie staat klaar om 10.15 uur. Iedereen is van harte welkom. Ook na de dienst is er koffie en wat lekkers.

Doop tijdens Welkomdienst

Het belooft een mooie dienst te worden, die nog eens extra wordt opgeluisterd door de doop van Sarah Wierenga, de dochter van Tjardie en Esther Wierenga en het zusje van Liv en Judah.

Geschikt voor jong en oud

De Welkomdiensten zijn bedoeld om de erediensten in onze gemeente aantrekkelijker te maken voor jonge mensen en gezinnen. Toch is de dienst geschikt voor iedereen: jong en oud. Er is bijvoorbeeld ook ‘gewoon’ een kindernevendienst (BLITZ). De Welkomdienst is het resultaat van een enquĂȘte onder deze doelgroep.

Reguliere morgendienst in Dorpskerk

Voorganger in de Welkomdienst is dominee Auke Hamstra. In verband met deze bijzondere dienst is er geen reguliere morgendienst in de Welkomkerk. Wel in de Dorpskerk. Aanvang: 09.30 uur.