Zondag 16 februari: Welkomdienst met als thema: ‘Hoe gaat het met je?’

11 februari 2020

‘Hoe gaat het met je?’. Dat is het thema van de Welkomdienst van zondag 16 februari in de Welkomkerk. De dienst voor jongeren en gezinnen┬ábegint om 11.00 uur. De koffie staat klaar om 10.15 uur. Iedereen is van harte welkom. Ook na de dienst is er koffie en wat lekkers. Voorganger is Leo van der Wal.

Geschikt voor jong en oud

De Welkomdiensten zijn bedoeld om de erediensten in onze gemeente aantrekkelijker te maken voor jonge mensen en gezinnen. Dat uit zich onder meer in de keuze voor de liedjes die gezongen worden. Toch is de dienst geschikt voor iedereen: jong en oud. Er is bijvoorbeeld ook ‘gewoon’ een kindernevendienst (BLITZ).

Reguliere morgendienst in Dorpskerk

In verband met deze bijzondere dienst is er geen reguliere morgendienst in de Welkomkerk. Wel in de Dorpskerk. Aanvang: 09.30 uur.