Zondag 19 januari: Welkomdienst voor jongeren en gezinnen. Thema: ‘Dubbele agenda’

12 januari 2020

‘Dubbele agenda’. Dat is het thema van de Welkomdienst van zondag 19 januari in de Welkomkerk. De dienst voor jongeren en gezinnen┬ábegint om 11.00 uur. De koffie staat klaar om 10.15 uur. Iedereen is van harte welkom. Ook na de dienst is er koffie en wat lekkers.

Dubbele agenda

Het thema van de Welkomdienst is dus ‘Dubbele agenda’. Een vraag die aan de orde zou kunnen komen is hoe vaak wij zelf een dubbele agenda hebben, als we echt eerlijk zijn. Welke keuzes maken wij en zijn dat altijd de goede keuzes? Spreker is Arend Voogt.

Geschikt voor jong en oud

De Welkomdiensten zijn bedoeld om de erediensten in onze gemeente aantrekkelijker te maken voor jonge mensen en gezinnen. Dat uit zich onder meer in de keuze voor de liedjes die gezongen worden. Toch is de dienst geschikt voor iedereen: jong en oud. Er is bijvoorbeeld ook ‘gewoon’ een kindernevendienst (BLITZ).

Reguliere morgendienst in Dorpskerk

In verband met deze bijzondere dienst is er geen reguliere morgendienst in de Welkomkerk. Wel in de Dorpskerk. Aanvang: 09.30 uur.