Zondag 26 augustus: Welkomdienst voor gezinnen en jongeren. Thema: ‘Uitgerust?!’

16 augustus 2018

‘Uitgerust?!’. Dat is het thema van de Welkomdienst van zondag 26 augustus in de Welkomkerk. In deze dienst voor jongeren en gezinnen gaat het onder meer over uitrusten en toerusten. Een toepasselijk thema, nu de zomervakantie ten einde loopt. De aanvang is 11.00 uur. De koffie staat klaar om 10.15 uur. Iedereen is van harte welkom. Ook na de dienst is er koffie en wat lekkers.

Geschikt voor jong en oud

De Welkomdiensten zijn bedoeld om de erediensten in onze gemeente aantrekkelijker te maken voor jonge mensen en gezinnen. Toch is de dienst geschikt voor iedereen: jong en oud. Er is bijvoorbeeld ook ‘gewoon’ een kindernevendienst (BLITZ). De Welkomdienst is het resultaat van een enquĂȘte onder deze doelgroep.

Reguliere morgendienst in Dorpskerk

Voorganger in de Welkomdienst is dominee Auke Hamstra. In verband met deze bijzondere dienst is er geen reguliere morgendienst in de Welkomkerk. Wel in de Dorpskerk. Aanvang: 09.30 uur. Aan die dienst verleent de Cantorij medewerking.