Zondag 29 maart: korte online viering, te bekijken via YouTube, vanaf 10.00 uur

25 maart 2020

Vanwege de coronacrisis is het samenkomen op zondag voorlopig niet mogelijk. Veel mensen in onze gemeente hebben echter wel behoefte aan ‘samenzijn’. Gelukkig kunnen we met techniek elkaar toch bereiken. Komende zondag (29 maart) zullen dominee Jan Schep en kerkelijk werker Anneke Klavers voorgaan in een korte online viering die wordt uitgezonden via YouTube. De aanvang is 10.00 uur. De viering is vanaf dat moment te volgen via onderstaande livestream.

Bekijk hier de YouTube livestream (maak het scherm beeldvullend om de dienst beter te kunnen zien):

Werkt het afspelen niet? Klik dan op deze link.

Ook via reguliere Kerkradio te beluisteren

De dienst zal ook via de reguliere Kerkradio te beluisteren zijn. Door de grote toestroom van luisteraars in de afgelopen weken had de Kerkradio veel problemen. Of die komende zondag zijn opgelost, is niet bekend. Het advies is dan ook: kijk via deze website (of YouTube).

Vaker online diensten in de komende weken

In de komende weken zullen we vaker online diensten gaan uitzenden om zo met elkaar gemeente te zijn in deze tijd. Alvast fijne vieringen toegewenst.