Zondag 31 oktober: pannenkoekenfeest voor kinderen (en hun ouders)

19 oktober 2021

De jeugddiakenen van onze kerk organiseren op zondag 31 oktober in de Welkomkerk een pannenkoekenfeest voor kinderen en hun ouders. Je kunt gratis komen smullen, en er zal ook nog wat geknutseld worden. De smulpartij, een gezellige tegenhanger van Halloween, is van 17.00 tot 18.30 uur.

Gratis smullen, wel even aanmelden

Deelname is dus gratis, maar je moet je wel even van tevoren aanmelden bij Marleen en Tamara. Dan weten zij hoeveel pannenkoeken en knutsels er nodig zijn. Hun gegevens staan hieronder. Via hen kunnen ouders en andere vrijwilligers zich ook aanmelden om pannenkoeken te bakken.

Informatie
  • jeugddiaken
    Marleen Voogt
    (06) 15 62 62 29
  • jeugddiaken, tweede secretaris College van Diakenen, contactpersoon YFIF
    Tamara Voogt-Hoogstad
    (06) 20 35 65 02