Zuidland Zingt dienst, zo 21 oktober: nieuwe liederen voor de kerk van nu + veel samenzang

9 oktober 2018

Speciaal voor de Zuidland Zingt dienst van zondag 21 oktober is er een projectkoortje samengesteld van zeven ervaren en enthousiaste zangers uit onze gemeente. Zij zullen die middag in de Welkomkerk een aantal Sela-liederen uitvoeren. Dat zijn nieuwe liederen geschreven door Stichting Sela Music, die tot doel heeft de kerk in Nederland op te bouwen. Veel van die liederen zijn inmiddels opgenomen in bundels zoals Opwekking, Hemelhoog en Op Toonhoogte.

Thema meditatie: ‘God van Leven’

Voorganger tijdens deze Zuidland Zingt dienst is ds. Arenda Haasnoot, een inspirerende predikante uit Rijnsburg. De organist is Johan den Hoedt. Het thema van de meditatie is ‘God van Leven’, naar het gelijknamige nieuwe album van Sela. Zoals altijd is er tijdens de Zuidland Zingt dienst heel veel ruimte voor samenzang. Die samenzang begint al vijf minuten voor aanvang van de dienst, dus vanaf 16.55 uur.

Aanvang Zuidland Zingt dienst: 17.00 uur

De Zuidland Zingt dienst van zondag 21 oktober begint om 17.00 uur. De plaats van handeling is dezelfde als altijd: de Welkomkerk.